KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16802047
nr 1680 2047
Akvareller
4 + 3 st, Stockholmsmotiv, Borg & Lindström. Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 25x34-33x27
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:12:34
17/2 18:58:24
17 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Karl Lindström (1865-1936)
Atelier Borgila AB
Louise Adelborg (1885-1971)